четверг, 1 октября 2015 г.

Як уникати хімікатів у повсякденному житті

Як уникати хімікатів у повсякденному житті

Як уникати хімікатів у повсякденному житті
Якби ми хоча б на хвилинку замислились, скільки хімічних продуктів ми використовуємо щодня, ми були б просто шоковані! З іншого боку, це змусило б нас замислитись, якими натуральними засобами ми могли б замінити хімікати для запобігання шкоди нашому здоров’ю та навколишньому середовищу.
У цій статті ми з вами поговоримо про те, які альтернативи можна знайти хімічним засобам для того, щоб покращити стан нашого здоров’я та й цілої планети. Отож, читайте далі, якщо ви хочете дізнатися, як уникати хімікатів у повсякденному житті!

Засоби для прибирання оселі

Для миття підлоги, посуду та навіть прання одягу ми постійно використовуємо засоби із хімічними складниками, які легко можна замінити лимоном, харчовою содою чи оцтом. Їх почали застосовувати ще багато років тому, але про ефективність таких натуральних засобів відомо і сучасним господиням. Особливо корисною знахідкою такі засоби стануть для родин, у яких є маленькі діти.
zriz_lymona

Особиста гігієна

Щодня ми засмучуємось через те, як падає наш рівень рН під впливом шкідливих речовин. Незважаючи на те, що деякі торгові марки обіцяють нам, що їхні засоби мають нейтральний рівень рН, як людська шкіра, насправді дуже мала кількість хімічних засобів є безпечною для здоров’я.
Щодня ми користуємося безліччю засобів, що містять токсичні інгредієнти, важкі метали, нафтопродукти чи часточки алюмінію, які проникають у наш організм через пори та слизові оболонки, забруднюють його токсинами, а з часом можуть спричинити навіть появу багатьох захворювань. Окрім цього, такі токсини можуть викликати появу алергії, проблем зі шкірою та навіть утворення кісти.
На щастя, ми можемо запропонувати вам замінити такі засоби певними натуральними продуктами, наприклад:
  • Шампуні: у цих засобів зазвичай м’яка текстура та ніжний аромат, проте сприяють цьому саме їхні хімічні складові. Звісно, вони надають волоссю гарного вигляду, проте це лише одна перевага серед багатьох недоліків. Ми радимо вам користуватися лише шампунями на основі натуральних інгредієнтів, наприклад, сапоніну чи кокосу, або ж узагалі навчитися мити волосся без шампуню.
  • Мило: Оскільки у милі містяться детергенти, воно також складається з речовин, які шкодять шкірі, призводячи до її висушування та швидкого старіння. Замість такого штучного мила ми можемо користуватися милом на основі гліцерину або кокосу, а також навчитися самотужки виготовляти цей засіб гігієни.
  • Зубні пасти: Сучасні зубні пасти змінюють рівень рН та бактеріальне середовище у роті, тому ми рекомендуємо чистити зуби лише натуральною пастою, зробленою власноруч.
  • Дезодоранти: Більшість дезодорантів містять алюміній, який є важким металом, а тому сильно шкодить здоров’ю та може спричинити нейродегенеративні захворювання. Особливо небезпечними такі засоби є для жінок, адже у них пахви розташовані дуже близько до грудей, і тому у них можуть з’явитися злоякісні утворення. Найкращою альтернативою таким засобам гігієни стануть виготовлені власноруч дезодоранти та засоби, у складі яких немає алюмінію.
  • Лосьйони: Зволожувальні та поживні лосьйони для шкіри роблять із парафіну та інших нафтопродуктів, а також зі шкідливих парабенів. Значно, краще використовувати такі натуральні засоби, як кокосова, арганова, мигдальна та кунжутна олії, а також масло ши.
Mylo

Жіноча гігієна

Для жіночої гігієни декілька поколінь тому винайшли такі чудові засоби, як тампони та прокладки, проте в них містяться такі токсичні складові, як різноманітні відбілювачі та багато інших шкідливих речовин. Замість таких засобів ми радимо вам менструальні чашки або прокладки, виготовлені з тканин та інших натуральних речовин. Вони можуть бути перероблені, а ще, незважаючи на те, що вони потребують догляду за ними та чистки, такі засоби є безпечними для здоров’я та більш рентабельними.
chashky_menstrualni

Косметика

Косметичні засоби також можуть створювати загрозу для здоров’я, оскільки у багатьох з них містяться шкідливі речовини, які й забезпечують їхню довготривалу дію. У таких засобах також можуть міститися важкі метали та частки нафтопродуктів.
Натомість ми вам радимо купувати косметику у магазинах з натуральною продукцією. Наприклад, шукайте туш для очей, в складі якої є лише харчові барвники, помади, які зроблені з рослинних олій та натуральних барвників, та олівці для повік, які зроблені з кагалу – темного індійського чорнила, що має терапевтичні властивості, адже допомагає усувати бруд та токсини з ділянки навколо очей.
Деякі з цих засобів можуть виявитися дорожчими за звичні для вас продукти, проте пам’ятайте, що здоров’я повинно бути для вас на першому місці, і тоді такі засоби виправдають свою вартість.
Сподіваємось, вам сподобалася наша пізнавальна стаття про те, як уникати хімікатів у повсякденному житті!

Комментариев нет:

Отправить комментарий